تابستان تاکسی اختلاف شورای شهر اخبار اجتماعی

تابستان: تاکسی اختلاف شورای شهر اخبار اجتماعی

بیرانوند کلوب نفت را به مزایده گذاشت!

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و کلوب پرسپولیس بعد از اینکه سهام کلوب نفت را به خاطر دریافت مطالباتش دریافت کرده بود حالا این کلوب را به مز..

ادامه مطلب

چراغ سبز رده سوم به اینتر میلان ، رم در منزل به فیورنتینا باخت

به گزارش مهر، هفته سی و یکم رقابتهای سری آ ایتالیا روز شنبه با برگزاری دیدار تیم های رم و فیورنتینا در ورزشگاه المپیکو ادامه یافت که طی آن فیورنتینا ۲ ..

ادامه مطلب

نویدکیا مصدوم شد و کل فصل را از دست داد

به گزارش ایلنا، رسول نویدکیا، هافبک با تجربه سپاهان که در دیدار روز گذشته این تیم برابر فولاد خوزستان آسیب دید، همانطور که آینده نگری می شد دچار پارگی رباط صل..

ادامه مطلب

کریسمس در کشور عزیزمان ایران جهت خارجی های پرسپولیس

بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس تعطیلات کریسمس را مجبور به ماندن در کشور عزیزمان ایران هستند. کریسمس در کشور عزیزمان ایران جهت خارجی های ..

ادامه مطلب

تصاویری از هدایای خاص فدراسیون کشور عزیزمان ایران به مدیر و دبیرکل فیفا

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: دبیرکل فدراسیون فوتبال کشورمان صنایع دستی ایرانی را به مدیر و دبیرکل فیفا، معاون مدیر جمهوری روسیه و مدیر فدراسیون فوتبال ..

ادامه مطلب

افزایش زودهنگام کشور عزیزمان ایران به مرحله نیمه‌نهایی ، مکزیک هم حریف شاگردان اوکتاویو نشد

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان برابر مکزیک به پیروزی پرگلی دست یافت و صعودش به مرحله نیمه‌نهایی جام بین قاره‌ای را قطعی کرد. مکزیک هم حریف ش..

ادامه مطلب

محرومیت مسلمان و غفوری به شرکت لیگ و &quot/ ابلاغ شده است است ، ساکت&quot، تورک

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال می‌گوید دستور موقت این کمیته راجع به محرومیت دو بازیکن استقلال و پرسپولیس به شرکت لیگ و دبیرکل فدراسیون فوتبال ابلا..

ادامه مطلب

کاوه رضایی اصلا حکم ندارد! ، استقلال چند هفته سرکار بود

به گزارش خبرآنلاین؛ کاوه رضایی چندی قبل در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد استقلال به او بدهی دارد و نباید مجوز حرفه ای این کلوب را صادر ک..

ادامه مطلب

اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی جهت دیدار با کره‌جنوبی

اسامی بازیکنان تیم ملی به منظور دیدار با تیم‌های ملی کره جنوبی و سوریه از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد.  اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی جهت د..

ادامه مطلب